Urządzenia dla dzieci i osób niepełnosprawnych na placach zabaw

Urządzenia dla dzieci i osób niepełnosprawnych na placach zabaw

Nie wiem, czy wiesz, ale publiczne place zabaw wyposażone są w urządzenia i huśtawki, które spełniają szereg norm, certyfikatów oraz atestów bezpieczeństwa. Na placu zabaw nie może stanąć byle jaka zabawka. Najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Gdzie szukać profesjonalnych urządzeń z atestem? Firma Tribecco zajmuje się produkcją i sprzedażą wyposażenia placów zabaw. Ponadto w swojej ofercie posiada urządzenia dla osób niepełnosprawnych. Dzięki takim rozwiązaniom nawet osoby z niepełnosprawnością mogą być aktywne fizycznie! Sprawdź, co kryje się w ofercie producenta!

Urządzenia dla osób niepełnosprawnych – aktywność fizyczna na świeżym powietrzu  dla każdego!

Urządzenia dla osób niepełnosprawnych stwarzają możliwości do rozwoju fizycznego i sensorycznego. A aktywność fizyczna wśród osób z niepełnosprawnością permanentną lub czasową jest niezwykle ważna. Dlaczego? Sport dostarcza naturalnych endorfin. Po drugie, ćwiczenia zapobiegają zanikowi i wiotkości mięśni. Praca nad swoim ciałem odciąga negatywne myśli i smutek. 

Co znajdę w ofercie Tribecco?

Tribecco oferuje liczne urządzenia dla osób niepełnosprawnych, takie jak kołowrotek ręczny, motyl integracyjny, podciąg górny integracyjny oraz urządzenie integracyjne do wyciskania w pozycji siedzącej. Duża popularnością cieszy się motyl integracyjny, który ma za zadanie wzmocnić mięśnie klatki piersiowej, ramion i pleców. Jest niezwykle skuteczny w kształtowaniu górnej części tułowia. Urządzenie dedykowane jest osobom powyżej czternastego roku życia. Tribecco od trzech dekad zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń i zabawek na place zabaw. To przestrzeń, dzięki której stworzysz wymarzone miejsce zabaw dla swoich pociech. Tribecco może pochwalić się misją przewodnią – aktywny styl życia ma być dostępny dla wszystkich, bez ograniczeń. Sprzęt jest dostępny w sklepie internetowym od ręki. Każde urządzenie zostało opatrzone certyfikatem. Urządzenia wbrew ich konstrukcji są bardzo proste w obsłudze.

Logowanie